Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Już 200 produktów ...
MAKRO Polska z&nbs...
Kocioł warzelny ME...
Zostań dystrybutor...
Niewykorzystane je...
Dziczyzna w MAKRO ...
70 lat Winterhalte...
Poland 100 Best Re...
Selgros Cash&Carry...
Zarządzanie restau...
Specjalne oferty p...
Czy na Konkursy Ku...
Świętuj międzynaro...
Nowy przetarg na k...
Zmarła Kamila Bars...
Paweł Oszczyk w ze...
Wędzarnia grill pr...
Eksperci na tropie...
Wdrażamy najnowocz...
Restauracje Atelie...
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
KALETA Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
RATIONAL
Smoker
Gastromix
Naczynia Polska
GROS
Kocham Wodę
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Hello Coffee
Nektar Natura
Iglotex
Uzdrowisko Wysowa S.A....
Menos
Caffetea
Belfood
Sokołów
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Informacje biznesowe
Jak marka P&G ProfessionalTM zdobyła zaufanie swoich klientów


Marka Procter & Gamble powstała w 1837 roku, kiedy to współpracę rozpoczęli William Procter i James Gambel. Początkowo było to małe przedsiębiorstwo produkujące i sprzedające świece woskowe i mydło. W 1982 roku Procter & Gamble stworzył P&G ProfessionalTM, odrębny dział z produktami dedykowanymi dla branży hotelarskiej, gastronomii i usług sprzątających. Obecnie jest to jeden z największych globalnych koncernów, który dostarcza swoje wysokiej jakości rozwiązania w ponad 180 krajach.

Najważniejsze fakty na temat P&G ProfessionalTM

Baza jaką wykorzystuje P&G ProfessionalTM w swoich działaniach to 175 lat doświadczenia zdobytego przez P&G w zakresie tworzenia innowacyjnych i ekologicznych preparatów czyszczących. Z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań dla gastronomii i branży profesjonalnego sprzątania, P&G nieustannie inwestuje w badania i rozwój swoich produktów. Co więcej P&G ProfessionalTM dysponuje fachowym zespółem naukowców pracujących ze specjalistami, którzy opracowują szeroką gamę środków chemicznych, tak aby były one skuteczne w rozwiązywaniu wszystkich bazowych problemów związanych z czyszczeniem.
 


P&G ProfessionalTM posiada mocne portfolio, a w nim zaufane i proste w obsłudze marki, takie jak Fairy®, Flash®, Ariel® i Alo®. Każdego roku P&G ProfessionalTM informuje w mediach, o tym kim jest i co reprezentuje. Osoby, które zajmują się sprzątaniem w obiektach hotelowych i gastronomicznych w większości rozpoznają produkty P&G i wiedzą, że są one wygodne w użyciu. A to co ich przekonuje to doskonałe rezultaty czyszczenia, ekonomiczność i właściwości jak zapach, miękkość i nieskazitelny efekt połysku.

Linia produktów P&G ProfessionalTM została zaprojektowana, tak aby dać profesjonalistom szeroki wybór zaufanych marek i skutecznych rozwiązań, które mają na celu uproszczenie procesu czyszczenia jak i jego wydajności. Stosowanie środków czyszczących P&G przede wszystkim zmniejsza koszty i czas samego sprzątania, gdyż działają one już za pierwszym razem.
 

Jakie są referencje P&G ProfessionalTM?

Dużym wyróżnieniem i uznaniem dla firmy P&G ProfessionalTM jest fakt, że została wybrana jako oficjalny dostawca produktów czyszczących dla Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 i dla Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi. Gotowe do użycia preparaty P&G stosowane są przez ponad 4000 pralni w Europie Zachodniej, a także przez 7000 w Ameryce Północnej. Poza tym z linii produktów do sprzątania jaką oferuje P&G ProfessionalTM korzysta już 20.000 restauracji szybkiej obsługi w Ameryce Północnej.

Ponadto P&G ProfessionalTM jest członkiem AISE (Międzynarodowego Stowarzyszenia Mydeł, Środków Czyszczących i Detergentów) oraz wiodącym członkiem Dow Jones Sustainability Index. P&G ProfessionalTM koncentruje swoje działania na tych obszarach, w których może zapewnić największy wkład w zrównoważony rozwój społeczny i środowiskowy. To firma mocno zaangażowana w odpowiedzialność za środowisko naturalne i społeczne na całym świecie. Tworząc nowe produkty zawsze bierze pod uwagę to, że tylko 6% profesjonalistów rozważa wpływ stosowanych artykułów na środowisko naturalne, podczas gdy 71% ich klientów zwraca na to uwagę w trakcie dokonywania zakupów. Wszystko to ma przełożenie na wybór hoteli, restauracji i innych usług, z których korzystają konsumenci.
 
 
Procter & Gamble ProfessionalTM to osobny dział Procter & Gamble obsługujący gastronomię, hotelarstwo i sklepy branżowe. Marka ta każdego dnia podnosi poprzeczkę i dąży do tego, aby jej działania wywierały realny i pozytywny wpływ, zarówno na środowisko jak i społeczeństwo. Oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, dbając przy tym o środowisko naturalne. P&G ProfessionalTM zawiera m.in. takie marki jak Fairy®, Flash®, Ariel® i Alo®.
 
Więcej informacji na www.profesjonalne.navoorbico.pl
Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.
ul. Zabraniecka 20
03-872 Warszawa
tel.: 22 678 55 44
fax: 22 678 86 64

 

NAVO-Orbico
ul. Oświęcimska 51
43-100 Tychy
Infolina: 801 677 744
lub 32 325 60 00
e-mail: afh@navoorbico.pl
www.profesjonalne.navoorbico.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR KALETA Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robvita RATIONAL Pizzola Robot - Coupe Smoker Gastromix Matlix Naczynia Polska GROS HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Uzdrowisko Wysowa S.A. M. Ferber Wypożyczalnia Sprzętu Cateringowego Tableart Tomasz Miszczak Komat Iglotex Manitowoc Foodservice Lemonia POSbistro Gastromedia Belgium`s Best Sokołów
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000