Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
MAKRO Polska wspie...
Najnowsze trendy w...
Nowy dyrektor Hote...
Kocioł warzelny ME...
Wojciech Harapkiew...
Nowe warsztaty kul...
MAKRO Polska konty...
Już 200 produktów ...
MAKRO Polska z&nbs...
Zostań dystrybutor...
Niewykorzystane je...
Dziczyzna w MAKRO ...
70 lat Winterhalte...
Poland 100 Best Re...
Selgros Cash&Carry...
Zarządzanie restau...
Specjalne oferty p...
Czy na Konkursy Ku...
Świętuj międzynaro...
Nowy przetarg na k...
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
KALETA Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
RATIONAL
Smoker
GRILL KAMADO
Gastromix
Naczynia Polska
GROS
Artykuły spożywcze
Robvita
Pizzola
ELMAK
Hello Coffee
Sokołów
Nektar Natura
Uzdrowisko Wysowa S.A....
Barry Callebaut
Lemonia
Makro Cash & Carry
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Informacje biznesowe
Jak marka P&G ProfessionalTM zdobyła zaufanie swoich klientów


Marka Procter & Gamble powstała w 1837 roku, kiedy to współpracę rozpoczęli William Procter i James Gambel. Początkowo było to małe przedsiębiorstwo produkujące i sprzedające świece woskowe i mydło. W 1982 roku Procter & Gamble stworzył P&G ProfessionalTM, odrębny dział z produktami dedykowanymi dla branży hotelarskiej, gastronomii i usług sprzątających. Obecnie jest to jeden z największych globalnych koncernów, który dostarcza swoje wysokiej jakości rozwiązania w ponad 180 krajach.

Najważniejsze fakty na temat P&G ProfessionalTM

Baza jaką wykorzystuje P&G ProfessionalTM w swoich działaniach to 175 lat doświadczenia zdobytego przez P&G w zakresie tworzenia innowacyjnych i ekologicznych preparatów czyszczących. Z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań dla gastronomii i branży profesjonalnego sprzątania, P&G nieustannie inwestuje w badania i rozwój swoich produktów. Co więcej P&G ProfessionalTM dysponuje fachowym zespółem naukowców pracujących ze specjalistami, którzy opracowują szeroką gamę środków chemicznych, tak aby były one skuteczne w rozwiązywaniu wszystkich bazowych problemów związanych z czyszczeniem.
 


P&G ProfessionalTM posiada mocne portfolio, a w nim zaufane i proste w obsłudze marki, takie jak Fairy®, Flash®, Ariel® i Alo®. Każdego roku P&G ProfessionalTM informuje w mediach, o tym kim jest i co reprezentuje. Osoby, które zajmują się sprzątaniem w obiektach hotelowych i gastronomicznych w większości rozpoznają produkty P&G i wiedzą, że są one wygodne w użyciu. A to co ich przekonuje to doskonałe rezultaty czyszczenia, ekonomiczność i właściwości jak zapach, miękkość i nieskazitelny efekt połysku.

Linia produktów P&G ProfessionalTM została zaprojektowana, tak aby dać profesjonalistom szeroki wybór zaufanych marek i skutecznych rozwiązań, które mają na celu uproszczenie procesu czyszczenia jak i jego wydajności. Stosowanie środków czyszczących P&G przede wszystkim zmniejsza koszty i czas samego sprzątania, gdyż działają one już za pierwszym razem.
 

Jakie są referencje P&G ProfessionalTM?

Dużym wyróżnieniem i uznaniem dla firmy P&G ProfessionalTM jest fakt, że została wybrana jako oficjalny dostawca produktów czyszczących dla Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012 i dla Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi. Gotowe do użycia preparaty P&G stosowane są przez ponad 4000 pralni w Europie Zachodniej, a także przez 7000 w Ameryce Północnej. Poza tym z linii produktów do sprzątania jaką oferuje P&G ProfessionalTM korzysta już 20.000 restauracji szybkiej obsługi w Ameryce Północnej.

Ponadto P&G ProfessionalTM jest członkiem AISE (Międzynarodowego Stowarzyszenia Mydeł, Środków Czyszczących i Detergentów) oraz wiodącym członkiem Dow Jones Sustainability Index. P&G ProfessionalTM koncentruje swoje działania na tych obszarach, w których może zapewnić największy wkład w zrównoważony rozwój społeczny i środowiskowy. To firma mocno zaangażowana w odpowiedzialność za środowisko naturalne i społeczne na całym świecie. Tworząc nowe produkty zawsze bierze pod uwagę to, że tylko 6% profesjonalistów rozważa wpływ stosowanych artykułów na środowisko naturalne, podczas gdy 71% ich klientów zwraca na to uwagę w trakcie dokonywania zakupów. Wszystko to ma przełożenie na wybór hoteli, restauracji i innych usług, z których korzystają konsumenci.
 
 
Procter & Gamble ProfessionalTM to osobny dział Procter & Gamble obsługujący gastronomię, hotelarstwo i sklepy branżowe. Marka ta każdego dnia podnosi poprzeczkę i dąży do tego, aby jej działania wywierały realny i pozytywny wpływ, zarówno na środowisko jak i społeczeństwo. Oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, dbając przy tym o środowisko naturalne. P&G ProfessionalTM zawiera m.in. takie marki jak Fairy®, Flash®, Ariel® i Alo®.
 
Więcej informacji na www.profesjonalne.navoorbico.pl
Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.
ul. Zabraniecka 20
03-872 Warszawa
tel.: 22 678 55 44
fax: 22 678 86 64

 

NAVO-Orbico
ul. Oświęcimska 51
43-100 Tychy
Infolina: 801 677 744
lub 32 325 60 00
e-mail: afh@navoorbico.pl
www.profesjonalne.navoorbico.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR KALETA Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska RATIONAL Robvita Pizzola Robot - Coupe Smoker GRILL KAMADO Gastromix Matlix ELMAK Naczynia Polska GROS HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System inEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee EasyFairs Poland - Targi w Krakowie Gaspol POSbistro Gastromedia Barson Nektar Natura Zakłady Chemiczne EmiChem P.P. Belfood
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000