Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Tacki do żywności ...
Sklep internetowy ...
Nowoczesne zarządz...
Polskie Krzesła Ba...
Premiera zmywarki ...
Zaprezentuj swoje ...
Profesjonalny sprz...
Automatyczne dystr...
Wynajmij profesjon...
Tradycyjne, Domowe...
Poradnik Hamburger...
inEwi - innowacyjn...
Musztarda ze smażo...
W portfolio marki ...
Profesjonalna masz...
Komora chłodnicza ...
Fanex wprowadził d...
Tres Amigos –...
Brazylijska Tapiok...
Mięso ze strusia -...
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
Smoker
Chef Mate
Grill Kamado
Gastromix
Naczynia Polska
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Elmak
Hello Coffee
Belfood
Secpol
Iglotex
Belgium`s Best
Menos
Caffetea
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Nowe produkty i usługi
Innowacyjny system pakowania żywności firmy Metro-Catering-System doceniony na Targach Horeca 2017


Nagrodę za Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii, wręczaną podczas targów Horeca/Gastrofood 2017 w Krakowie, w kategorii Wyposażenie i urządzenia gastronomiczne, jury konkursowe przyznało firmie Metro-Catering-System. Nagrodzona maszyna do pakowania żywności M-C-S MAP TSS 102 charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz innowacyjnym systemem pakowania w technologii MAP (Modyfikowana Atmosfera Pakowania).

Odpowiedni sposobów pakowania dań gotowych oraz właściwie dobrane opakowanie to niezwykle istotne elementy działalności firm gastronomicznych. Pozwalają one nie tylko na dłużej zachować świeżość produktów, przedłużyć termin przydatności do spożycia, ale także są ciekawym sposobem wyróżnienia się na tle konkurencji. Dlatego też podczas targów Horeca 2017 nie brakowało odwiedzających, którzy chcieli zapoznać się z szeroką ofertą produktów oferowanych przez Metro-Catering-System.
 
Firma nie tylko dostarcza opakowania oraz maszyny pakujące wielu sektorom gospodarki, ale jest także twórcą nowoczesnej metody pakowania dań gotowych M-C-S. Jest to najbardziej uniwersalny, prosty i sprawdzony sposób, który doskonale sprawdza się w sklepach, cateringu i na produkcji, oparty na niezawodnych urządzeniach i opakowaniach najlepszych europejskich producentów.

 
System M-C-S został stworzy z myślą o tych firmach, które poszukują nowych możliwości pakowania produktów i jednocześnie pragną wyróżnić się niebagatelnym, innowacyjnym oraz wysokiej jakości opakowaniem, nie narażając się na wysokie koszty.

Przed zakupem systemu M-C-S klient sam decyduje, jakiego typu opakowań będzie używał i jaka maszyna będzie dla niego najodpowiedniejsza. M-C-S umożliwia również wykonanie indywidualnej matrycy do wybranego przez konsumenta modelu urządzenia. Można więc wybrać opakowanie na zupy, tacki jedno-, dwu- lub trójdzielne na drugie dania, opakowania papierowe na sałatki czy kanapki – ilość zamówionych matryc i rodzajów opakowań jest uzależniona tylko i wyłącznie od potrzeb klienta.
 
 
Spośród szerokiej oferty firmy Metro-Catering-System na szczególną uwagę zasługuje nagrodzona na targach maszyna do pakowania żywności M-C-S MAP TSS 102.  Maszyna jest niezastąpiona w gastronomii, firmach cateringowych, sklepach na stoiskach garmażeryjnych oraz w małej produkcji. Jest to profesjonalne urządzenie do pakowania produktów z użyciem wspomnianej już technologii MAP, która opiera się na zastąpieniu w opakowaniu naturalnego powietrza gazem lub mieszanką gazów. Dzięki temu produkty zyskują dłuższy termin przydatności do spożycia, bezpieczeństwo, są higienicznie a tym samym zdrowo zapakowane.

Technologia MAP nie tylko sprawia, że żywność pozostaje dłużej świeża, ale gwarantuje producentom konkurencyjność poprzez dostęp do szerszej grupy konsumentów a tym samym do większego rynku zbytu. Produkty zapakowane metodą MAP docierają do klienta w nienaruszonym stanie nie tracąc na wyglądzie i jakości.


Zalety pakowania w MAP:

  • dłuższy okres przydatności do spożycia
  • bez środków konserwujących
  • wysoka jakość produktów
  • mniej odpadów
  • większe możliwości sprzedaży
  • higieniczne, hermetyczne i atrakcyjne opakowania
  • bardzo szeroki wybór opakowań
  • większa wydajność produkcyjna
  • niższe koszty produkcji.

Firma Metro-Catering-System współpracą z branżą HoReCa zajmuje się od początku działalności, czyli od roku 1991. Od tamtego czasu z lokalnego dostawcy naczyń i opakowań jednorazowych zmieniła się w ogólnopolskiego dostawcę nowoczesnych rozwiązań dla tego sektora. Obszarem działalności obejmuje całą Polskę oraz kilka krajów europejskich. Współpracuje z największymi producentami opakowań w Europie.

Metro-Catering-System klientom oferuje nie tylko wysoką jakość i konkurencyjne ceny, ale także terminowe dostawy, bardzo duży wybór produktów oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń pakujących.

Więcej informacji na www.metro-catering-system.pl


Metro-Catering-System
ul. Otmuchowska 46
48-300 Nysa
tel. 77 464 44 22
fax. 77 435 25 54
biuro@metro-plast.pl
www.metro-catering-system.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleć znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: PAPSTAR Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robot - Coupe Robvita Pizzola Rational Smoker Chef Mate Grill Kamado Gastromix Matlix Elmak Naczynia Polska Gros HAGEA Kocham Wodę Metro-Catering-System InEwi Firelight Glass Goblet – sprzedaż hurtowa sztućców Hello Coffee Gorbi M. Ferber Wypożyczalnia Sprzętu Cateringowego Menos Werner & Mertz EasyFairs Poland - Targi w Krakowie Gaspol Watersystem
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000