Oszczędzamy czas, redukujemy koszty, zwiększamy Państwa zyski ...

Dziś jest:
19.04.2024
piątek
Wybierz serwis
Nowe produkty i usługi
Strona główna
Informacje biznesowe
Twoja kariera
Giełda pracy
Giełda ogłoszeń
Zapowiedzi
Targi i wystawy
Hotele w Polsce
Konkursy i pokazy
Restauracje w Polsce
Mistrz poleca - Przepisy
Serwis hotelarski
Filmy Gastronomiczne
HACCP
5555 porad
Alkohole
Forum ekspertów
Forum dyskusyjne
Akademia Gastrony
Katalog produktów
Katalog firm
Prezentujemy obiekty
Stowarzyszenia i organizacje
Wydawnictwa branżowe
Katalog firm
Dodaj firmęnew!
Ostatnio dodane firmy
Urządzenia i sprzęt
Smoker
Kaleta Chłodnictwo Prz...
Testo
Winterhalter Polska
Robot - Coupe
Rational
LabelFresh
iPOS
LSI Software
Chef Mate
Artykuły spożywcze
Pizzola
Robvita
Cukiernia M&K
Debic
BOBOQ POLAND
Heinz Polska
Elmak
Baziółka
Frogut
Belfood
Podział branżowy firm
Urządzenia i sprzęt
Profesjonalne zmywarki
Zmywarki do restauracji
Zmywarki do gastronomii
Sprzęt barmański
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hoteli
Wyposażenie restauracji
Sprzęt gastronomiczny
Urządzenia gastronomiczne
Meble hotelowe
Piece konwekcyjno – parowe
Chemia do restauracji
Odzież i tekstylia
Chemia do gastronomii
Meble nierdzewne
Meble gastronomiczne
Artykuły spożywcze
Sosy i marynaty do gastronomii
Warzywa mrożone do gastronomii
Makarony dla gastronomii
Kawa dla gastronomii
Artykuły cukiernicze
Artykuły piekarnicze
Przyprawy gastronomiczne
Owoce morza
 Pomoc,  Poczta
Informacje biznesowe
Profesjonalne doradztwo kulinarne, analiza rentowności restauracji oraz inne kluczowe narzędzia do sukcesu w gastronomii - CHEF UNITED


Współczesna branża gastronomiczna stawia przed restauratorami i szefami kuchni wiele wyzwań. Aby osiągnąć sukces i wyróżnić się na konkurencyjnym rynku, niezbędne jest posiadanie odpowiednich narzędzi i wsparcia. Właśnie w tym celu powstała firma Chef United.
 
Założycielem firmy CHEF UNITED jest Piotr Strzelczyk - szef kuchni z 25-letnim doświadczeniem. Firma ta powstała w 2010 roku i specjalizuje się w usługach dla branży HORECA. W jej ofercie znajdziemy kompleksowe usługi i rozwiązania, które umożliwią rozwój gastronomicznego biznesu.
 


Doświadczony zespół kucharzy i sommelierów firmy Chef United, pomoże stworzyć unikalne menu, dopasowane do charakteru danej restauracji. Niezależnie od rodzaju kuchni, której się poświęcasz, Chef United zapewni Ci wsparcie w tworzeniu dań, które zachwycą Twoich gości. Eksperci Chef United, dzięki swojej wiedzy o winach i umiejętności z zakresu tworzenia karty win, pomogą dobrze zbalansować smaki i zapewnić doskonałe doświadczenie kulinarne.
 


W świecie gastronomii niezwykle istotna jest również skrupulatna dokumentacja wewnętrzna. Chef United oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie dokumentacji, takiej jak receptury potraw, sporządzenie kalkulacji Food Cost, dzięki temu mamy pełną kontrolę nad składnikami i procesem przygotowywania potraw, co przyczyni się do doskonałej jakości i spójności w danym menu.
 


Chef United by podnieść poziom kontroli wspiera restauratorów w sporządzaniu okresowych inwentaryzacji z natury jak i w systemach magazynowych LSI. Wszystkie te czynniki pozwolą także na to, by wdrożyć analizę rentowności danego biznesu, co w  dzisiejszej dobie pędzącej inflacji i wzroście cen produktów oraz mediów jest niezbędne.
 
Chcesz wiedzieć, co się dzieje z Twoimi pieniędzmi? Pozwól zająć się tą kwestią Chef United, oni to dla Ciebie sprawdzą. Pomogą również w rozwiązaniu problemów związanych z rzetelną gospodarką surowcami, tak aby być pewnym, że nasz business jest pod kontrolą.
 
Efektywność pracy zespołu jest kluczowa dla sukcesu każdej restauracji. Chef United może opracować dla nas plan podziału obowiązków, który pozwoli zoptymalizować pracę naszego personelu. Dzięki temu nasz zespół będzie działał sprawniej, co też przełoży się na lepszą obsługę klienta i większą wydajność w kuchni.
 
Bezpieczeństwo żywności to absolutny priorytet w branży gastronomicznej. Dlatego też Chef United pomaga w opracowaniu i wdrożeniu księgi HACCP. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad bezpieczeństwem żywności w swojej restauracji, spełniając wszelkie normy i przepisy.
 
 
Rozwój i podnoszenie jakości obsługi klienta są kluczowe dla sukcesu gastronomicznego biznesu. Z tego względu w Chef United organizowane są wewnętrzne szkolenia kulinarne z różnych dziedzin, które pozwolą Twojemu zespołowi doskonalić swoje umiejętności. Podczas szkolenia eksperci Chef United podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, umożliwiając podniesienie jakości obsługi i satysfakcję klientów. Szkolenie prowadzone jest w Twojej restauracyjnej kuchni, tak aby personel mógł czuć się swobodnie. Istnieje również możliwość organizacji szkolenia w studiu kulinarnym Chef United. Całe szkolenie jest skatalogowane w postaci e-booka wraz ze zdjęciami wykonanymi przez profesjonalnego fotografa kulinarnego. E-book zostanie podarowany drogą elektroniczną wszystkim kursantom, tak by mogli wrócić do kursu w każdej chwili. W Chef United prowadzone są również szkolenia indywidualne.
 
 
Doradztwo przy zakupie sprzętu kuchennego to kolejna usługa w Chef United gdzie eksperci pomagają nam dokonać najlepszego wyboru, dostosowanego do potrzeb i specyfiki naszej działalności. Dzięki temu mamy pewność, że korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi, które usprawnią pracę w Twojej kuchni. Efektywność procesu dostaw to kluczowy element działalności gastronomicznej. Chef United oferuje usługi związane z ułożeniem łańcucha dostaw, dzięki czemu mamy gwarancję, że dostaniemy świeże i wysokiej jakości składniki do swojej kuchni.
 

Ponadto, trenerzy Chef United praktycznej nauki zawodu kucharz, prowadzą kursy w szkołach branżowych, dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami z przyszłymi profesjonalistami kulinarnymi. Szkolenie młodzieży w produkcji potraw odbywa się na wysokiej klasy sprzęcie i produktach.
 


Chef United to także stacjonarne kursy tematyczne, które są dedykowane pasjonatom kulinariów. W ofercie znajdziemy takie kursy jak: wędzarnicze, serowarstwa oraz dla miłośników steków i mięsa czerwonego. Dla początkujących kucharzach został przygotowany specjalny, osobny kurs.
 
 
Usługa Private Chef to interesujące rozwiązanie, dla tych którzy cenią sobie komfort, intymność i spokój chwili. Oferta ta jest dostosowana do naszych potrzeb i preferencji kulinarnych. Niezależnie od tego, czy organizujemy przyjęcie w domu, romantyczną kolację we dwoje czy rodzinne spotkanie. Prywatny chef  przygotuje dla nas menu, które spełni wszystkie nasze oczekiwania. Wystarczy wygodna kuchnia, a Chef United zajmie się resztą. Na wskazane miejsce przyjedzie wcześniej ekipa kulinarna Chef United, aby omówić z nami wszystkie detale związane z menu uroczystości i odpowiednio przygotować kuchnię. Zrobić zakupy i stworzyć niezapomniane dania na daną ucztę. A po zakończeniu przyjęcia nie musimy się martwić o sprzątanie. Pracownicy Chef United zajmą się tym, pozostawiając naszą kuchnię czystą i schludną.
 


Chef United  nie zapomina również o detalach i dba o ewentualne alergie, restrykcje dietetyczne i preferencje żywieniowe danych gości, aby móc zapewnić nam spersonalizowane doświadczenie kulinarne.
 

Firma Chef United powstała z wielkiej pasją kulinarnej i prowadzone jest z dużym zaangażowaniem, wspierając gastronomiczne przedsięwzięcia. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i wsparciu, jaką otrzymujemy od Chef United, jesteśmy wstanie osiągnąć sukces w branży gastronomicznej. Chef United jest też ambasadorem mobilnego systemu dla gastronomii  POSBistro i współpracuje z dystrybutorem noży firmy Global. Dzięki temu zapewnia niezbędne narzędzia i rozwiązania, które umożliwią nam przewagę konkurencyjną oraz wyróżnienie się na rynku.

Zapraszamy do współpracy!
Więcej informacji na stronie www.chefunited.pl
 
STRZELCZYK PIOTR - CHEF UNITED
81-107 Gdynia
ul. Płk. Dąbka 13
tel.: 691 702 884
e-mail: chefunited@wp.pl
www.chefunited.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione. Wersja do druku         Poleďż˝ znajomym

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę opinii wyrażanych przez użytkowników na łamach forum dyskusyjnego Gastrona.pl
Zapoznaj się z regulaminem.


KATALOG FIRM, Ostatnio dodane firmy: Smoker CHEF UNITED PAPSTAR Pizzola Kaleta Chłodnictwo Przemysłowe Testo Winterhalter Polska Robot - Coupe Rational Robvita LabelFresh Cukiernia M&K Debic iPOS LSI Software Chef Mate Grill Kamado BOBOQ POLAND expondo TECNOINOX Gastromix Heinz Polska Matlix Elmak Naczynia Polska CompArt International Baziółka Gros Frogut Alumast
 O Nas |  Kontakt |  Zarejestruj się |  Klub Gastrony |  Bezpłatne konto |  Bezpłatny biuletyn |  Polityka Cookies |  Opinie o nas |  Cennik |  Nasi Klienci
Copyright by Gastrona.pl 2000